Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov ryb

Dnes jsem se dozvěděl že údajně by měl být zákaz chovu akva.ryb ( dotyčná paní mi to sdělila že to viděla v televizi).Tak se chci zeptat co je na tom pravdy ,v žádném případě nechci šířit paniku ale opravdu by mě to zajímalo.

U nas zakazany chovu ryb neni a nebude, takze n stress.

Mozna se jedna o Rakousko, kde planuji rozsireni zakazu nejen na exoty, ale i dalsi jako jsou hlodavci, akvarijni rybky apod.
Jestli jim to projde, jsem zvedavej co v Rakousku bude dovoleny potom teda chovat. (Asi jenom kocky a psi...)