Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bojovnice pestrá

zdar
chtěl bych se zeptat jak velké akvarium pro bojovnici pestrou.
A ješte čím ji krmit a jestli nepotřebuje nějakou techniku,prostě základní údaje díky moc

minimalne okolo 10-15 litru na jednu rybku, rozhodne ty betta akvarka nejsou svou velikosti vhodny... naky 3 l apod, nebo to v cem je maj v akvaristice, je hruza ...maj rady teplou vodu (27 - 28 °c) tzn. koupit topitko, filtr by mel byt taky, nepotrebuje, vzduchovani a doporucuju i teplomer na kontrolu teploty (radsi obycejnej, digitalni se mi neosvedcil) a krmit, sezerou i vlokove krmivo, ale jinak je spešl krmivo pro betty... pokud cches vic, tak na jednoho samce 2 samice...ale ne zas hejno samic a k poctu musis prizpusobit i akvarko.. respektive jeho velikost a samice by meli mit skrise, samec vuci nim bejva agresivni...(nekdy i naopak)