Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvarijní kytka na kořen

Zdravím vespolek, potřeboval bych poradit nějakou kytku do krevetária, která nekoření a živí se z vody. Chtěl bych ji dát nahoru na kořen, aby to vypadalo jako bonsai. Pěkně to je vidět třeba tady
0.jpg
a tady
0.jpg
Předpokládám že se to tam bude muset přivázat vlascem.

Děkuji.

Tak na tyhle veci je dobry treba obyc. javsky mech (nebo jine mechy jako Taxiphyllum apod), dobre pouzitelne je i Monosolenium, Riccardia nebo Fissidens, pokud mas dobre (ale opravdu hodne dobre) osvetlenou nadrz, tak by se dalo uvazovat i o riccii. Rostliny se daji bud privazat vlasem, upevnit sitkou, nebo predpestovat lehce emerzne, pak na koreni nejakou dobu lepe drzi.