Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želva

dobrý den, prosím o radu jak používat hydrovit AD3, moje želvička má problémy s krunýřem, má ho škaredě oloupaný už delší dobu, chtěla bych ji pomoct, ale neublížit. Může by někdo poradit s dávkováním? Moc děkuji za radu

Už na teraporadni ste dostali nejaké odpovede, ale doplním aj ja jednu. Ak korytnačka ešte žerie, zvolil by som úpravu potravy hlavne na ryby aj s kosťami a kožou, slimáky a dážďovky. Nepísali ste o veľkosti, druhu ani chovných podmienkach. Možno by aspoň čiastočne stačila kvalitná fotka. Bez toho sa nedá radiť. Určite by som však AD kombinal nepoužíval, je to riziko.