Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojištění Akvaria

Dobrý den,

Konkrétně mě zajímá u jaké pojišťovny máte zřízenou pojistku domácnosti. Bydlím v bytě, takže pode mnou jsou sousedi. Takže plus pojistka odpovědnosti.
Přeci jenom 500l je 500l. A samozřejmě kolik platíte.
Nikdy jsem neměl pojištěnou domácnosti, takže jsem v tomhle laik. Mám v plánu začít u Kooperativy, tedy zřídit si pojistku. Hledal jsem zkušenosti z pojišťovnami a moc toho není.

Máme pojistku domácnosti, teď jsem shodou okolností řešil připojištění domácnosti za akvárium. Budujeme nové 630 litrové akvárium. Roční poplatek za pojištění akvária a škody jím způsobené vyšel na 80,- Kč... Záleží také, jak máte pojištěnou domácnost a proti jakým škodám. Pojišťovna UNIQA.
m.

Mám uzavřeno pojištění domácnosti u České pojišťovny. Akvárium 1000 litrů (mořské s převahou SPS korálnatců) je pojištěno na 5.000,-Kč s připojištěním o dalších 495.000,-Kč za 867,-Kč ročně. Pojištění se vztahuje na škody na životě v akváriu např. průsakem požárních vod, likvidaci havarijních stavů s dopadem na přívod el. energie apod. - neočekávané riziko způsobené třetí stranou.
Škody způsobené akváriem jsou pojištěny zvlášť.