Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je to za ryby?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit, co je toto za druh ryb. Popřípadě nějaké tipy, co by mohly být zač.
Dostal jsem je, jako dárek.
[DSC_0754.JPG]
[DSC_0755.JPG]
Jediné, co vím je, že je to dravec a živí se nitěnkami.
Měří zhruba 10 cm.
Děkuji za odpovědi.

"pekný" darček :-)

máte v akváriu aj iné rybky ? ak áno, tak pozor ! :-)
máte pravdu, že táto ryba je dravec...akurát, že keď vyrastie, nepôjde len po nitenkách, ale po hocičom, čo sa jej zmestí do tlamy - čiže aj malé rybky. prípadní spoločníci vo veľkosti gupiek alebo neóniek budú vítanou potravou