Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osamocený beta sameček

Dobrý den, chtěla bych beta samečkovi pořídit nějakou rybku aby nebyl sám,něco jiného než neonky paví očka beta samice.prostě něco s čím se nebude prát a něco co nebude okusovat jeho.díky

Pokud mu nechceš pořídit samici, tak žádnou. Nebo si myslíš, že se bude s jinou rybou kamarádit? V tom lepším případě se budou navzájem ignorovat, v tom horším beťák nově přinesenou rybu utluče, nebo ona jeho. Pořídit si dvě rybičky odlišných druhů, je ta největší blbost, navíc máš beťáka určitě v nějaké vytíračce... :x: