Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocné přísavky

Ahoj
mám problém
mám v akva 2 přísavky thajské, před cca týdnem se mi nafoukli a nevím proč, teď sem si i všimla, že jedna z nich má červené fleky na boku
krmivo mám pořád stejné, hodnoty všechny jsou v pořádku, ostatní ryby jsou o.k.
můžete mi prosím poradit co s tím? jak to léčit? co nebo čím to je?

Mě vždycky dostávaj ty argumenty "krmení mám správné, všechno je v pořádku, rybičce nic nechybí"...akorát je nemocná...a co je to tedy za krmení? Ono možná právě tím, že žerou jednotvárně, se jim mohlo zlikvidovat trávení = břišní vodnatelnost. Krmit pouze suchym krmenim (ale to já nevim, co dostávaj) neni vhodný.