Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpadávání končetin u kraba

Dobrý den.
Mám známého co má doma kraba, nevím přesně co je to za druh ale má modré tělo a oranžové nohy. Celkem už měl kraby dva , prvnímu krabovy upadaly nohy i klepeta a chcípnul. Teď má druhého a u něho se objevil stejný problém. Setkal se s tím už někdo ?

Toto u krabů je známkou, že má nedostatek stavebních látek .Tento krab asi nebyl správně krmen,je potřeba mu předkládat co nejpestřejší stravu .
Podle Vašeho popisu se nedá určit druh kraba ,ale jsou druhy, kteří také potřebují UV záření.Kdyby jste měla jeho fotku, tak by se dalo alespoň přibližně určit druh kraba.