Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na chov cvrčků?

Dobrý den,

rád bych začal s chovem cvrčků v trochu větším měřítku a tak bych vás chtěl požádat o radu. Které druhy cvrčků jsou nejvhodnější? Čím je krmit, aby se zdravě vyvíjeli? Stačí jim prázdné akvárium po rybičkách? Potřebuji k jejich chovu nějaké zvláštní vybavení jako je třeba ohřívací lampa apod.? Na kolik zhruba vyjdou počáteční náklady?

Za odpovědi předem děkuji.

kup si Litr dospělců
dej je do 3 nádrží o rozměrech 60x40x40cm
do spod pod akvárium dej topné kabely
plata od vajec do výšky zhruba 20cm
jina deně dej krabičku se substrátem přez kterou si dej tahokov tak aby cvrčci nemohli žrát vejce
a jedeš deně tak 3000 vajec :)
je to snadné
idealní je asimilis nebo domestika

a raději kupuj cvrčky od něakého chovatele ne na burzách pozor na mor!

doporučuji od pana Šťastného z Prahy a dobrý chov mají v Liberci nebo Jablonci ale nevím jméno