Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krupenka v akváriu pomoc

Prosím nějaká rady jak se zbavi krupenky v akváriu kupoval jsem asi před 5 dny nové hejno neonek a asi tam byla nějaká nakažená osypala se mi mečovka a gavůnek tak prosím o rychlé rady děkuji předem..:)

Radí se polévková lžíce na 10l vody...někdy ale tohle množství můžou špatně nést rostliny. Další den vyměnit polovinu vody, opět přisolit a každý další den vyměnit třetinu vody. Doporučuje se i přípravek esha Exit. Já s nim zkušenosti nemám, ale lidi si to tu chválej. Vyndat filtr a jen silně vzduchovat.
Jestli jsou ty ryby už "osypané", jak píšete, tak možná pochcípaj, hlavní je začít to řešit co nejdřív.
Taky záleží, jestli je to opravdu krupička...