Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jezirkova filtrace

Ahoj,
mam na zahrade jezirko cca 9 m3.V nem par okrasnych rybek,žab a čolku dale nekolik lekninu a jine vodni rostliny.Ale mam problemy s vodou nemuzu docilit kristalove ciste vody.Je mozne pouzit nejakou chemii?koukal jsem uz i na filtrace s uv lampami ale na www strankach se doporuceni a parametry dost lisi.Mate nekdo skusenost s necim konkretnim?Dekuji za odpovedi...:-)

Jestli tam máš ryby, žáby a čolky, jakékoliv chemie bych se rozhodně vyvaroval. Obzvlášť obojživelníci jsou na ní velice citliví. Omezil bych se spíš na nějakou výkonnou pískovou filtraci, maximálně kombinovanou s UV lampou. Při použití chemie je totiž předpoklad, že o žáby i čolky přijdeš.

www.garten.cz