Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlavačky a Čtverzubci

Ahoj
hledám chovatele těchto rybek
jak zařídit akvárium jak vysoké a td

do dneška jsem je choval s polu s očkama v nádrži 135x60x30cm
s průtokovou filtrací
nedaleko od filtrace jsem jim umístil dutý kořen ale
po týdnu mě bohužel dnes ráno odešla samička
a nevím proč

velikost akvária moc velká?
teplota vody 23-24c?
tvrdá voda?
akvárium bez substrátu?

chtěl jsem je vytřít ale teť už mám smolíka

loading...

hlavacky chovam, (pastelky), ctverzubce ne...
skupinku mame v akvarku 40x40x40 s molitanem a "bublifukem". Na treni mam kostku cca 25-20-3O, hodne zarostlou, casto odkalovanou, bez filtrace s kokosovou skorapkou s vyvrtanou dirou. Pridam samce, pockam az se zabydli, vykrmim ho, pridam vykrmenou samici, pockam az se vytrou, odlovim samici, po vykuleni poteru odlovim samce a vykrmuju. Voda prazska, neupravovana.