Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmnožování

Dobrý den, mám 4 závojnatky a vsechny plavou za jednou a štouchaji jji do břicha. Četla jsem že jde o rozmnozovani. Ale přijde mi, že se ji to nelibi a utíká jim. Nemám ji dat od ostatních pryč? Dekuji

Pokud nemáte zájem o potomstvo, tak ano. Jinak jde o zcela běžnou věc, a myslím že není potřeba je od sebe oddělovat. Ty ryby se mezi sebou srovnaj, maximálně bych doporučil udělat z pár rostlinek možnost skrýše, aby si samice mohla odpočinout.