Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mořský ježek

Ahoj vim ze to tu asi moc nepatri, ale nemate nekdo zkusenost s morem na Krétě? Omlouvam se, že to tu pisu, ale nevim kdo by mi mohl poradit. Jedu na Krétu a nevim zda tam jsou morsti jezci nebo ne. Nemate s tim nekdo zkusenost? Diky :)

mořští ježci tam jsou, ale ne v nějak extrémním množství, jako třeba v některých částech Chorvatska. pokud chceš vidět ježky, tak je tam určitě uvidíš, pokud tě to zajmá jen z hlediska toho na ježka nešlápnout, tak se jen stačí dívat, kam šlapeš. není jich tam přehršel, takže chodit se tam normálně dá. ale krom ježků tam jsou také ropušnice, takže je opravdu ve vodě lepší koukat, kam saháš nebo šlapeš.