Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chory skalar

Mam 45 litrove akva, mam tam 4 razbory, 1 skalara a 2 prisavnikov. Asi uz 3 dni ma skalar na jednej ziabre cervenu bobulu, ako keby vred a ma tu ziabru podliatu ako keby krvou, ziadne ine priznaky choroby nema, ale predtym tu ziabru taku nemal a druhu ma v poriadku. Prosim poradte, ci to je nejaka choroba , alebo co, este som sa s tym nestretla.
Dakujem za radu.

No tak především nemá skalára ve 45 litrech co dělat :!: To se pak nelze divit, že se jí nedaří...od toho se může odvíjet spoustu problému, protože jsou dost náročný na kvalitu vody. Napadají mě žabrohlísti nebo otrava dusitany. Nekdo ještě určitě poradí líp, možná by to chtělo fotku...ale typuju to na celkově nevhodný podmínky...