Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paví očko, porod

Dobrý den, chci se zeptat jestly muze těhotenství u pavího očka trvat dýl než měsíc, všude píšou že je to okolo měsíce ale já mam paví očko těhotné už rozhodne dyl než měsíc a pořád nerodí a nerodí, byla v normalnim akvarku ( asi 20l ) a asi pred tydnem jsem ji dal zvlášt do menšího akvarka aby ji nesežraly ostatni rybky mláďata, ale furt ne a ne rodit... nevite nekdo čím to může být? =)

mělo by to být zhruba 5 týdnů , v tom akváriu bys měl mít i porodničku jinak je sežere sama
pokud má jen načernalou prdelku neznamená to ještě že bude rodit to až později kdy je zadeček uplně černý
ukaž mě fotku a já ti řeknu zda má cenu ji dávat do porodnice

Josef