Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové akvárium

Zdravím Vás, chystám se pořídit domů velké akvárium. Asi tak 200x60x60 Chtěl bych se Vás zeptat, jestli neznáte někoho známého nebo nejlépe prodejce, který takyto velké terária zhotovuje za rozumnou cenu? Nechci platit jen 10tis.kč za akvarium. A to nepočítám ostatní věci okolo. Ale zase si to nechci nechat dělat od nějakého ňoumy aby mi akvárko třeba neprasklo. Přeci jen už je tam dost vody :D

No jo, ale nepíšeš, kde by ti to akvárko měli vyrobit (odkud jsi), jinak nemá cenu radit výrobce. Za cca 8500,- by to uměli třeba tady: www.sklorex-akvarium.cz o moc levněji se málokde dostanou a imho je to slušná cena. U menších akvárií to bývá tak do 10,- za litr vody, ale také se používá tenčí sklo. Na těch 720 litrů to je minimálně 12mm a pod 8000,- to asi neudělá nikdo - leda ňouma, co by použil tenčí sklo, nebo ho někde ukrad. :-)
Jo, je to k*refsky dost vody. ;-)