Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koreň z Jablone

Dobrý deň, dnes sme vykopali koreň z Jablone. Je úžasne vytvarovaný a tak ma napadlo či je podľa vás možné ho dať do akvária. Je to len nápad zatiaľ nerealizujem nič :) Asi som to nedal do správnej kategórie, ake chýba mi tu kat. dekorácie :)

Vykopaný kořen z jabloně je po vysušení vhodný pouze do suchého terária. Ve všem ostatním začne brzy hnít. Pokud si nechceš zlikvidovat ryby, nedávej ho tam...do akvária jsou použitelné jenom kořeny, které velmi dlouho ležely pod vodou a jsou již dávno vyluhované ze všeho, co by v nich hnilo, nebo se dál dostávalo do vody a kazilo ji. Mj. třeba pryskyřice.