Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzduchovací souprava

Dobrý večer,

Koupil jsem si v Hornbachu vzduchovací soupravu od Tetrapet.
Součástí byla hadička, takový modrý kamínek, několik částí na rozdělení a potom 2 věcičky, ale nebyl k tomu žádný motorek. To že to nemá návod jsme zjistili až doma ...
Můj dotaz zní ... Jak to napojit z čerpadla (které má bohužel jen přívod vzduchu), pokud to je možné, popř. jak zprovoznit.

Děkuji mnohokrát

Dobrý den,
pokud tomu dobře rozumím, tohle jste si koupili jako řešení vzduchování v akváriu, ano? V tom případě vám opravdu chybí to nejdůležitější - to jest vzduchovací motorek. Ty se dají sehnat už od nějaké stovky, čili skočte do obchodu s akvaristickými potřebami a zakupte nějaký, který se vám bude líbit. Potom na něj zapojte tu zakoupenou "soupravu".