Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cihlidky

je možné chovat nějaké cihlidky v akvariu o objemu 30l?nejvíc se mi líbí cichlidka kakadu a ramirézky dekuji za odpoved.

v počte 1 kus, ale aj tak to je malé. Teoreticky by tam mohol existovať zohraný párik ramireziek, ale taký sotva zoženieš... kúpa náhodne vybraných 2 rybiek samec + samica povedie k nezdaru

teritoriálne nároky hoci aj malých cichlíd presahujú rozmery 30 l akvária, takže chov viacerých kusov bude ich týraním