Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co do koule??

Dobrý den, mám doma skleněnou kouli o kapacitě 6,5 l vody. Neni možné topení ani nic, jelikož v dosahu neni možné zapojit do elektřiny. Přesto bych v ní něco chtěla chovat. Existuje nějaká rybka nebo podobný živočich, pro kterého by to bylo vyhovující??

Chovám krevety v akváriích bez jakékoliv filtrace, vzduchování apod vymožeností a není problém...odchovávám je v těchto akváriích a mláďata prodávám..tudíž nevidím opravdu žádný problém že tam není filtr atd atd...důležité je mít tam alespoň nějaké rostliny, jako producenty kyslíku a dobrý zdroj světla. aby rostly, třeba blbou lampu s úsporkou. No a podstatné je také, aby jich tam nebylo moc
...Neocaridina heteropoda je super odolná, přizpůsobivá kreveta...její ekologická valence co se týče teploty i podmínek je neuvěřitelná! Teď stačí jen si vybrat varietu---red cherry, sakura, yellow aj.

u krevet jsem si představoval : Neocaridina red cherry a japonica a nějaky aby se nekřížili navzajem do krevet bych chtěl vrazit 1000,- kč příšti rok idealni bud osobni odběr nebo poštou podle toho odkud kdo bude ja mužu přiject vlakem z nove sedlo u lokte směr cheb aš a marianske lazně a chomutov chomutov město most teplice klašterec usti nad labem hlavni vlakovi nadraži a autobusem z KV do toužim a plzen konečna autobusu.

myslíš že red cherry se bude libit v 200 L to bude pouze na odchov jikernatych ryb a 150 L pro odchov pludku .

:-)]:) akvarko pomalu zarusta tam pak přidam mlhu aby tam mohli byt i kytky nad hladinou teplota tam je ted 22 a každy den zvyšuju o 1 stupen až bude 24 až 28 stupnu dam tam krevety pokud jim bude vyhovovat teplota