Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu s rakem

Zdravím mám raka necelý rok(netuším jaký druh)má necelých 10cm a je hnědošedý byl to dárek.Dostala jsem i granule pro raka s tím že nic jiného nepotřebuje bylo mi divné že rostlinky pokaždé zlikviduje ale nějak jsem to neřešila.Nedávno jsem si všimla že ráček nosí nejspíš vajíčka což mě trošku zarazilo protože je v nádrži sám.Začala jsem se o raky zajímat a zjistila jsem že potřebuje celkem pestrou stravu kterou jsem hned začala podávat.Je možné že s těch vajíček budou zdraví ráčci???Moc děkuji za jakoukoli odpověd.

ahoj ta dračice (ja jim tak řikam ) ]:) bych tipl že to je rak mramorovany alias mřižkovany tyhle samce mit nemusi z vajiček se lihnou pouze samice pokud ta/ten chovatel/lka neměli samce ten ma po straně v době pařeni červeny pruch a samice pruch nemaji samce ma 1 pan v chodově u kv a jsou dobři lovci akv. ryb