Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beta vs. skalár

Ahoj,
chováte někdo bety ve společenském akváriu se skaláry? Jde mi o to, jestli skaláry neokusují betám ploutva a závoje?
Díky...

No neni to zrovna super kombinace, nejen, že se budou vzájemně oštípávat, ale navíc se k sobě nehoděj, co se podmínek týče. Skaláry jsou z Amazonie a potřebují vysoký sloupec vody, betty z jižní Asie a preferují nižší hladinu. Já jsem zastánce toho, že do jednoho akvárka nepatří mišmaš ze všech možných kontinentů najednou a mělo by fungovat, jako takový malý, samostatný a hlavně logický biotop...