Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nasávací trubice Fluval 305

Marně sháním originál nebo rovnocennou náhražku. Poradíte ?
Ještě mám dotaz. I po 4 dnech provozu mi občas filtr "vyplivne" hromadu bublin. Elektrikářskou páskou jsem utěsnil provizorní spoj u výše zmíněné nasávací trubice (prozatím mám trubici z Eheimu)a přijde mi, že víko filtru těsní dobře. Co s tím ? Děkuji.

ahoj,

trubici máš u mně kdykoli budeš chtít,těhle kravinek mám zásobu....bublinky budou odcházet ještě pár dní,pouštějí je média,zvlášt molitan-není to na závadu,ale zhoršuje to průtok filtru....pomůžeš tomu tím,že filtrem občas "zakvrdláš" aby se bublinky uvolnili,a určitě vyper nějakému známemu akvaristovi filtr a ten humus nalej do akvárka-nic lepšího na start denitrifikačních procesů není (ten humus musí přijít do akva do hodiny od vyprání,a převážet se musí v teple stejně jako rybky)
D.

Dane, Dane, včera se mi podařilo sehnat vše v brněnském Sklorexu. Doporučuji, skvělé jednání. Filtr běžel roky u předchozího majitele. Je fakt, že jsem ho musel propláchnout a nechat vyschnout, pár týdnů tak stál :-(. Písek mám také jetý, jen trochu propraný pod tekoucí vodou. No snad nějaká bakterie přežila (?) Akvárko už týden stojí osázené, počkám ještě týden a nakoupím rybky. Co myslíš ?

Akvaristi už skoro vymřeli...Za komančů jsme v Kadani dělali každý měsíc burzy a výstavy, sjeli se machři ze širokého okolí. Teď už tady o nikom nevím a od těch pár lidiček, co mají doma jen akvárko pro potěchu (jako ostatně budu teď i já)mám strach si do akvárka něco zatáhnout. Vlastně od jednoho bych mohl. Ohledně rybek Ti zavolám. Dík a měj se. S.

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/hemp-vs-marijuana>difference hemp and marijuanas</a> . I've struggled with insomnia looking for years, and after demanding CBD in the course of the first age, I for ever knowing a busty night of restful sleep. It was like a arrange had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were calm yet scholarly, allowing me to drift off obviously without feeling confused the next morning. I also noticed a reduction in my daytime desire, which was an unexpected but allowed bonus. The tactfulness was a minute earthy, but nothing intolerable. Blanket, CBD has been a game-changer for my sleep and anxiety issues, and I'm thankful to keep discovered its benefits.