Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beta bojovnice

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, naší beta bojovnici se na ploutvě udělal žlutý flek, můžete mi poradit, čím je to způsobeno, nebo co to vůbec je.
Děkuji Ivona

PŘÍŠERNÝ!!! Přečtěte si laskavě něco o chovu bojovnic, než je strčíte do týhle mučírny!]:( Mám na tyhle "bettária" a podobný zhovadilosti už úplnou alergii...v tomhle se bojovnice chovat nedaj...nebo rozhodně ne dýl, než pár měsíců, než chcípne kvůli nevhodným podmínkám... Řekněte mi, jak tam chcete nacpat filtr a topení???