Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hnědnou listy

Asi dva týdny po vysazení rostliny Valisneria Asiatica začaly hnědnout listy. Jak ty starší tak i nové, rašící z malých výhonků. Osvětlení 2x15W. Vysazena do popředí akvária, 54l. Filtruji přes biomolitan a zeolit, nepřihnojuji.

Nevím přesný název ale jsou to tabletky od sery, kupovala jsem je v akvaristice a za jedno platíčko jsem dávala cca 60,- Jsou docela drahá ale pod každou roztlinku dávám čtvrtku tabletky při každém čištění akva. Měli by to být tedy sera tabletky nebo tak nějak, jediné co si pamatuji, že výrobce je sera.