Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem akvárko\terárko

Dobrý den,
chtěla bych si koupit chameleona ale k tomu samozřejmě potřebuji terárium..a na to se bych se chtěla zeptat.
Mám doma staré akvárium ve velmi dobrém stavu, jenomže jsem psala pánovi z tera obchodu a on mi napsal že to není dobrý nápad a že to nebude dělat dobrotu.. a tak se vás chci zeptat jestli by bylo možné předělat akvárium tak aby bylo možně v něm mít chameleona. Protože mám známého který má také předělané staré akvárium jako terárko a chamíkovi tam je velmi pohodlně..A tak bych se vás moc chtěla zeptat na váš názor! :-)
rozměry akvária:
hloubka je 35cm délka je 70cm a šířka také CCA 35cm..:) klidně navrhněte změny ale tloušťka skla je CCA 0,5cm...navrhněte kde by mohlo být větrání apod..:) děkuji moc!

Bude jemenský....ale já ho chci mít v teráriu jen na noc..:) jinak bude na větvi nebo gazniži..samozřejmě se bude muset vše přizpůsobit(teplo, světlo..) ale tohle mi prosím nevymlouvejte, mám jistého známého který má taky chamíka jemenského celodenně na garniži a chamík je absolutně nadšený..:)

mám jistého známého který má taky chamíka jemenského celodenně na garniži a chamík je absolutně nadšený..:)

Ten musí být tak absolutně nadšený, že mu musí být vidět až do krku jak se směje. A určitě i tleská pacičkama a kňučí blahem... :-D
To jeden můj známý má známého, jehož známý chová rybičku v akváriu. Vždycky když se koupe, bere si jí sebou do vany. Nevěřila bys, jak se rybka tím neuvěřitelným štěstím obrací bříškem vzhůru, a radostí vyskakuje nad hladinu, až koupelová pěna stříká...