Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem červíci na skle u krevet

Zdravím, tak už tu zase otravuju, narodili se mi krevetky a jelikoz v akva tim padem nic moc delat nemuzu, tak sem si dnes vsimla, ze mam na skle bile carky, nemaji ani 1mm, takze jsem si jich vsimla jen proto, ze jich je tam vic, koukala jsem na to chvilku pod lupou a hybou se, takze nejaky parazit, akorat nemuzu prijit na to co to je, na fotkach by to videt nebylo. Jeste jsem zjistila ze ke krevetam do vody zadnou chemii. Nevite co s tim? Dle rad uz tam jsou jen krevety a 2 sneci

Tak to jsem ráda, mám tam teď ty prcky, takže vodu teď vyměnit nemůžu, protože jim je tak něco přez týden a nejsou ani vidět, tak hned jak trochu povyrostou tak to vyčistím. Jinak vodu měním částečně 1x za 2 týdny, ale teď jsem to nějak nevychytala. Děkuji

To budou hlístice...což není parazit

No, jen aby nedoslo k omylu - zrovna mezi hlisticemi je kopa parazitu...i kdyz pravda, ne kazda hlistice je parazit. Teoreticky se muze jednat i o drobne plostenky rodu Macrostomum - taky neparaziticke. Duvod jejich premnozeni i opatreni k jejich eliminaci jsou ale podobna.