Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem axolotl-rozmnožování

ahoj chtěl jsem se zeptat mám dva axíky chtěl jsem se zeptat jaké nejlepší prostředí je pro spáření např .(teplota,osvětlení atd.) děkuju za dotazy:

adultní 1,1 axlů se množí i v plastikovém kýbli s vodou, když na to přijde. Ale je potřeba je přez zimu mít v chladu, kolem 10-15°C a na jaře je dát do tepla, na těch 20-22°C a častějc přilévat čerstvou vodu, ta může být i studenější než ta původní v akvárku.