Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V akvarku mam neco, co nevim co to je

Dobry den, jsem akvaristka zacatecnice. Mam akvarko 20 l. Mam tam 4 pavi ocka, 9 malych v porodnici. Dal jednoho Anticitruse a jednoho sneka, ktery prisel asi z obchodu z rostlinkou a je zarucene jenom jeden.
No a ted k memu problemu. V noci mi narostlo pod filtrem na te plosince neco, co nevim co to je. Je to velke asi jako vetsi fazole. Trochu to vypada jako bublina, cele se to leskne. Co by to mohlo byt?
Diky. Zuzana

Ja vim, ze to vypada divne ten dotaz, jsem to zkusila vyfotit, ale nejde mi to :-D Proste takova jakoby bublina podelna kovove barvy zespodu na filtru na te plosine. A porad kolem toho plave ten prisavnik a snazi se k tomu dostat aj snek, ale toho odhanim, aby to nerozbil :-)

Ježiš tak prostě vyndej ten filtr a zjistíš to, beztak je to nějakej kus bordelu s bublinou:-D Jinak sice to není k dotazu, ale mít "anticitruse", jak je nazýváš :-D, ve dvaceti litrech mi přijde docela hrůza, vzhledem k tomu, jakých rozměrů dorůstají:!: A jen tak pro zajímavost...mohla bych se zeptat, jakým způsobem odháníš šneka? To mě nesmírně zajímá...držíš i noční hlídky?:-D Bože, to jsou problémy:-D