Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bojovnice

Ahoj! Prosím vás o pomoc. Mám problém s mojimi rybičkami.. su to bojovnice - samci. Jeden je červený a jeden modrý. Ten modrý stále chodí za červeným a robí na ňu vejár a už ho asi aj dvakrat "napadol" máme 20l akvarko a majú tam aj útočiská ale ten červený je stale v kúte a boji sa... Ďalší problém s nimi je ten že nič nejedia. Mám ich od utorka a dnes je štvrtok. Jedlo mam presne pre bojovnice ale tri dni nejedli.. ani nechcú.. neviem čo robiť..

Zdravíčko chtěl bych poprosit o radu udělalo se mi pěnové hnizdo jsou vněm takou bile tečky což bych řekl že jsou jikry. A četl sem že by se měli vylihnout do 24 hodin. Ja je mam tak už dva dny a stale se nevylíhli.. prosim o radu jeslty je ještě nejaka šance, že se vylihnou děkuji..