Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vodní želvička nekaká

Dobrý den, prosím o radu.
Mám 3 roky vodní želvičku a ta už skoro měsíc trpí zácpou a nekaká. Byla i týden u veterináře, tak mi však řekli, že u nich taky nic, prý akorát jeden den v půlce týdne se jí trošku něco podařilo vytlačit, ale že to bylo opravdu málo. Tak ji po týdnu "propustili" domů a já už opravdu nevím, jak jí pomoct. Proplavat do teplejší vany jsem ji samozřejmě dávala, bohužel bez výsledku. Jinak je velice čilá, žádné známky bolesti a její apetit se taky neztratil.
Neznáte někdo nějaké projímadlo nebo způsob, jak jí pomoct? Budu ráda za jakoukoli odpověď, děkuji :)

Ok, zkusím se zeptat i tam, díky za tip :) jinak ji krmím tak různě. Převážná složka jsou ryby, kuřecí maso i nějací sušení červi nebo občas takové ty výživové granule. Chtěla bych jí nějak pomoct ale opravdu už nevím jak, když ani veterinářka nedokázala pořádně poradit..