Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtr do akvária prosím o radu

Prosím můžu vás poprosit o radu. Mám 500l akvárium s tlamovci. Filtr mám vnější Tetra tec ex 1200 a příjde mi že to čistí nečistí. Chtěl bych nějaký vnitřní ale moc se v tom nevyznám tak jestli by mi někdo poradil jaký je nejlepší aby to opravdu čistilo. Díky moc za rady

Ahoj, pokud mohu vyjádřit svůj názor, tak na 500l bych především už uvažoval o jiném vnějším filtru ... já používám na akvárium s tlamovci Eheim. Po určitých radách s jinými chovateli tlamovců, kteří přecijenom upřednostňují vnitřní filtr doporučují především velký biomolitan. Tak jsem po určitých uvahách a dimenzaci nakombinoval vnější Eheim a vnitřní Atman http://www.akvapotreby.com/www-akvapotreby-com/esh op/5-1-Elektricke-filtry-pudni-filtry/115-2-Atman- AT-komplet jako je tento.
Pokud máš zájem diskutovat s lidmy kteří se tlamovcům věnují mnoho let, doporučuji tyto stránky:
portal.php