Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čolci východní - nežerou

Dobrý den, již je to asi pul roku co mám tyto čolky ale vůbec do nich nemohu dostat potravu, dostanu do nich maximálně jeden kousek nakrájené žížaly a víc ani ň. Ten druhý obvykle nechce nic, jsou už skoro vyhublý na kost a nevim co mám dělat, nechce se mi jim to rvát do tlamiček násilím :/

Jak píše kolega. Zkus skontrolovat teplotu vody. Ieální je kolem 20 stupňů. A zkus jim koupit mražené patentky. Většina chovatelů je krmí tímhle,tak na ně asi byli zvyklí od předchozího majitele. Na jinou potravu bych přecházel postupně.