Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ťažkosti pri liahnutí atremie:

Ak som dostal iba ikry artemie koľko čajových lyžíc soli na 100 ml nechlór vody, koľko kvasníc?

Zaujíma ma že po otovrení sáčku treba hneď liahnuť inak klesá liahnutosť?

Liahnutie artemie. Roku 2011 som liahol artemiu sáčok aj s krmivom aj so soľou a vyliahlo sa skoro 100 % , potom som na ten sáčok zabudol a teraz po 2 rokoch som dal z neho liahnuť. Nevyliahlo sa takmer nič /menej ako 1 %/ teplota je len 24 C ešte počkám možno to bude trvať dlhšie

ĎAkujem.

Zaujíma ma že po otovrení sáčku treba hneď liahnuť inak klesá liahnutosť?

press

Vajíčka nasy­peme do vody, napr. do fľaše, do kto­rej na 1.5 litra vody pri­dáme 3 – 4 kávové lyžičky soli (25 — 30 g na liter), čím simu­lu­jeme mor­skú vodu. Je nutné aby sme silne vzdu­cho­vali.