Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co do 10 litrového akvária???

Ahoj máme doma 10L akvárium a rád bych do něj něco dal ale v akvaristice se moc nevyznám kdysi jsme měli už rybičky ve velkém akváriu ale to už je celkem dávno.Mě napadli neonky (ale pokud vím musí jich být víc a nevím jestli by to v těch 10l bylo vyhovující) potom nějací šneci mě napadli a možná živorodky.Máte ještě nějaký návrh??, děkuji :-)

10 litrů opravdu není moc ,ale vůbec se nebojte jít do ryb ,já díky rozměrům měho bytu jsem akvarista-miniaturista.))) a takové nádrže mám také ,a pokud chcete atraktivní druhy zkuste pouvažovat o halančících ,např Aphyosemion ,či Notobranchius .
A zapomeńte na filtry ,obyčejné vzduchování stačí .At se daří .