Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ploutve (Bojovnice pestrá)

Ahojte, mojí rybičce chybí na nějakých místech kousky ploutviček, myslela jsem si, že je to bakteriální rozpad ploutví, ale asi ne, protože jsem koupila takový roztok, který kapu do akvária a vůbec se to nezlepšuje, právě naopak – má to čím dál horší, prosím o radu, žádné jiné rybičky v akvárku to nemají ( je to samička bojovnice pestré) předem děkuji

Je možné, že samce pokousaly ty samice, myslím si, že akvárium je dost malé na 3 betty a ještě ancistruse, vždyť samotný ancistrus by měl mít alespoň akvárium o velikosti 60 litrů... Myslím si, že by bylo lepší pořídit větší akvárium :-) Nebo o samečka přijdete. Nebo alespoň mu můžete zařídit jiné akvárium, kde bude sám a bude v klidu a ploutve by mu měly dorůst. Hlavně nezapomínejte na to, že musí mít topítko a filtraci. A kdyby to byl bakteriální rozpad ploutví tak si myslím, že by trpěly i ty samice.