Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prosím potřebuji radu

Zdravím všechny chovatele bett. Mám dotaz chci si koupit Bettu bojivnici a chtěl bych jí dat do akvárka o velikosti 50x25x25cm takže 32litrů. Není to na ní moc veliké. Zatím chci jen jednoho samečka. Moc dekuji za odpovědi na email: janskymilanek@seznam.cz

Filtrace je nutná. Vzduchování úplně nezbytně ne, každopádně je potřeba topení. Na hladinu plovoucí rostliny nebo akvárium s krytem. Dost rostlinek i v akváriu.
Měnit vodu netřeba, třeba je jen pravidelně odkalovat (cca 1X za 2 týdny asi tak 1/3 vody). Na to se používá odkalovací zvon, kterým se pod tlakem odsaje ze dna usazená špína a pak se doplní buď den odstátá nebo ošetřená nějakým Aquasafem nebo Nitrivecem...
Třicítka je úplně prťavý akvárečko, péče skoro žádná. Hůř se v něm ale udržují vhodné podmínky, chce to sledovat.