Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta samec - samice ??

Dobrý den, chtěl bych se zeptat maji i samci betty "proužky stresu" protože sem si koupil udajnou samici ale zabij/a mi samce .. Je uplne totožná s tou na obrazku .... 399981.jpg .... Vůbec si nejsem jistej :( .. Dekuju za odpoved

"Netře se" může být překvapivě způsobeno taky nevhodnými podmínkami... ono se vám nebude množit nic, co k tomu nemá vhodné podmínky. V případě betty je to aspoň 26°C, hustě zarostlá hladina, potom nějak odlovit potěr, protože jinak ho požerou... co do tření je lepší mít jeden pár, ale jaksi... funkční.
U betty je to jedno, klidně může samice vraždit samce, stačí aby samec byl starší nebo slabší.
To co je na obrázku je samec.