Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta

Dobrý den, chtel bych se zeptat když mam bettu samce a koupil sem si sni bettu samici tak ta samice jde furt po tom samci a okousavá mu závoj nevite co stim ... sou v 12 litrovém akvarku maj hodne ukrytů a kytek :/

loading...

Takže, zas a znova - 12 litrů je pro víc než jednu bettu MÁLO ... jedna a jedna betta není v pořádku.
Pokud chcete odchovávat (jinak nevím, proč mít pár), tak alespoň 20l, ale lepší by rozhodně bylo 30l. Hustě zarostlá nádrž, na hladině plovoucí rostliny, dostatek úkrytů - které se do toho 30l akvária vejdou a zůstane nějaké místo pro ryby a na vodu. Dál je vhodnější mít aspoň 2 - 3 samice, aby se rozložila aktivita.