Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závojnatka

Ahoj, před třemi dny mi kamarádka dala velikou závojnatku asi je to samec nevím, ale když jsem ho dala do akvaria tak honil druhou závojnatku(máme tam i druhou o hodně menší)tak mi prosím poradte jestli mám něco udělat po prřípadě co???? a nebo jestli to je normální????předem díky všem za odpověď.
Akvárium je 80L hodně skrýší.

Díky moc za odpověď TY MOJE UŽ SOU TAKY V KLIDU ALE MÁM JEŠTĚ JEDEN VELKÝ PROBLÉM: sameček je nemocný má šedý zákal v obou očích a šupiny má nakažené plísní co mám dělat???Právě teď sem ho dala do karantény nevím jestli to tam přežije tak sám prosím poraď díky moc.