Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Endlerky

Dostala jsem Endlerky.. Nechala jsem je par dni ve sklenici, abych vycistila akvarium. Umrelo mi jich tam docela dost.. Jeden samecek vypadal tez jako mrtvy, ale nebyl v akvariu se ted vspamatoval a normalne plave vsechno v pohode... Nevite cim to je? Mohou mit nejakou nemoc? Nemuze se prenest na cloveka?

Rozumím tomu dobře, že vám přijde divné, že dáte ryby do flašky a ony tam pochcípaj? ::)
Pokud jich tam bylo moc, neměly kyslík, případně se jim voda přehřála např. u okna, tak je jasné, že se jim to asi moc nelíbilo...akvárium se nečistí tak, že se vyndají všechny ryby, pouze se vymění část vody a odkalí dno...