Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skalára má asi nějakou zlomeninu

Ahoj,dnes píšu znova a konkrétněji.Ta skalára jak jsem psala před tím tak má hodně otočené tělo,nejspíš něco zlomeného.Nevíme co s tím pořád se tak nějak kroutí a nemůže moc plavat,nevíte někdo náhodou co s tím?
Předem děkuji ;-)

Skalára žije s 4 dalšími skalárami,asi 7 neonkami,3 ancistrusi,4 panceřníčky.
Jsou v 90l akváriu s dvoudílným filtrem který navrchu vysakuje malé bublinky a sám čistí vodu,pak tam máme malý přístrojek se vzdušnýma bublinkama a světlo máme přidělané na černé stříšce co nám doporučil prodavač.;-)

Dejte sem fotku tý ryby, ale fakt bych se jí spíš zbavila. Nedočetla jsem se nic o teplotě, krmení, intervalu odkalování akvária...takhle "z oleje" mě napadá třeba tuberkuloza, která je prakticky neléčitelná a navíc poměrně infekční. Pokud mají ryby v akváriu nevhodné podmínky, nelze to vyloučit.
Mimochodem skaláry potřebují dostatek prostoru. 90l je málo. Jako minimum vidím 150 - 200 litrů:!: