Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtrace a vzduchování

Dobrý den, potřeboval bych poradit, mám doma 112 L akvárium a chci do něj dát filtraci a vzduchoví kámen a nechce se mi kupovat filtr a zároveň i vzduchovací motorek, už kvuly kabelum. nejde to nějak udělat dohromady? a hlavně aby to by to nebyla moc drahá sranda, díky moc

A jaký důvod máš proto abvy byl v akváriu vzduchovací kámen ? pokuď jde jen čistě o estetiku, tak to celkem chápu, ale jinak je vzduchovánbí dneska trochu mimo mísu. Můžeš použít filtr s rozprašovačem, což čistí vodu a zároveň i okysličuje.