Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co mam robit

Dobry den
Moja kamaratka ma rybicky ale pred nedavnom sa odstahovala do Anglicka. A kedze ich nechcela brat tam tak ma poprosila ci by som si ich nezobrala. Ja som suhlasila. Ked som bola mala chovala som male vodne korytnacky. Takze akvarium mam. Ma 20 litrov. Ked mi to povedala nastudovala som si co to na internete. Hned som isla kupit veci do akvaria a zalozila som ho. O mesiac mi doniesla rybicky. Su este dost male maju tak 1,5 cm. Nevedela mi povedat co to je za druh ale vedela iba o jednej ze je zavojnatka. Zarazila som sa lebo vyrasta do vacsich rozmerov a moje 20 litrove akvarium sa mi zda male. Dohodla som sa s jednym akvaristom ktory ma 400l akvarium ze ked mi uz moc vyrastie ze si ju zobere. Ale tento rok urcite nemoze. Po tyzdni chovania som zistila ze moja zavojnatka ma trocha okusanu zadnu plutvu. Kedze ju chcem dat tomu akvaristovi v pohode tak sa vas pytam co mam robit. Vcera som zistila ze ju nahanaju dve rybicky. Mam tie dve dat do chov produktu? Aj by som sa opytala toho akvaristu co mam robit ale ako som spominala je v tazkom obdobi. Vopred vam dakujem za radu.

Kdybychom aspoň věděli, co je to všechno za rybky, kolik kusů jich je...
To vám je kamarádka nemohla nechat i s akváriem? Musela je přece v něčem mít.
Taky mi připadá dost zvláštní, že by se akvaristovi do 400l akvária nevešla jedna závojnatka nebo že by ji neuživil... kdyby někdo v mém okolí neuživil jednu rybu, ta se vejde vždycky...
V podstatě by asi bylo nejlepší se optat v nejbližším zverimexu jestli nechtějí nějaké ryby. Těch 20l je opravdu dost děsně malé...