Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plata koralova

Dobry den mam jednu platu koralovu a v poslednom case sa skryva za rastliny lezi na dne alebo dala som do akvaria muslu a v nej byva dost casto schovana je to nieco zvlastne? Vopred vam dakujem.

No pred dvoma dnami mi zdochla:.( ale co uz naozaj neviem preco ale bolo mi to uz jasne lebo nepijmala potravu a nevedela plavat iba vyplavala hore a padla na dno a potom iba lezala a plazila sa po dne uz sa jej asi nedalo pomoct no a potom bola iba vyvalena a iba dychala a za hodinu uz...