Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bojovnice pestrá, samec nebo samice

Dobrý den,
Mám bojovnici pestrou a nejsem si úplně jistá, jestli je to samec. Všichni koho znám, mají samce, a ti mají nádherné velké ploutve, ale ten můj má oproti nim takový malinký (asi 1cm) mám ho asi 3 měsíce a je z vivaria mělník. Ten můj ani není vůbec agresivní. A příjde mi i dost malý. Napadlo mě jestli se nejedná o bojovnici nebojovnou (vím že je hodně vzácná, ale s těma ploutvema jsou si dost podobný), není teda možné že došlo k nějaké záměně? Nebo je to jen samec s malinkýma ploutvema?
Děkuji za odpověď

Foto nic moc, ale dle mě samec, je spoustu variant, někteří mají trhané ploutve, jiní dvojitď úzké, není pravidlem že ploutev musí být dlouhá, někteří vypadají jako samice. A pokud je v akva sám, tak nevím, jak by se dle vás měla projevit agresivita. Dál vidím kulaté akva, umělé kytky, beta potřebuje dostatek rostlin, ale živých, máte filtraci? Dostatečnou teplotu?

Už vím jaké akva myslíš, ale dle mé je to jen zkrášlovací nesmysl, nevím, ale podle mě jf to zbytečně drahé akva na nic, to radši zajeď třeba do hornbachu a kup si klasické akva s krytem, pokud chceš menší, tak v nějaké akvaristice a dle mě to bude účelnější. V tomhle totiž asi nebude nějaká moc filtrace atd, ani nevím, jestli je to vůbec sklo a ne jen plast?