Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do 54l akvárka

Dobrý den,
Včera jsem si koupila 54l akva a mám tam zatím samce bojovnice pestré a 4 samičky. Tak bych se chtěla zeptat co k nim. Oni jsou spíš dole, tak třeba něco, co by bylo v horním nebo středním patře. Myslela jsem třeba neonky, ale nevím jestli jim takový akva stačí, hodně lidí je má v 54l. Současně bych se chtěla zeptat jestli, je normální, že sameček honí téměř pořád bílou samičku s narůžovělímy plotvemi a těch malích oranžových si moc nevšímá. Je možné že se mu prostě líbí víc než ty ostatní. A teď jsem si všimla, že ta nejmenší plave jen u hladiny a když už se hýbe, tak je jak střelená (plave hrozně rychle a při tom sebou trhá). Děkuji za odpovědi

Dobrý den

To že honí jen jednu samičku může znamenat možnost mladých, nebo také to, že jí chce odrovnat, což se mi zdá asi pravděpodobnější. Zkuste mu dát do akvárka zrcadlo, bude se před ním předvádět a samičce dá pokoj. Také mu to posílí ploutve, ale nenechávejte ho tam pořád, může se stát že se před ním bude naparovat tak dlouho, dokud se úplně nevyčerpá a pak může uhynout.
Jinak na jednu bojovnici připadá asi 10-20 litrů vody, jste si jistá, že chcete další ryby? Pokud ano, tak v žádném případě ne žádné parmičky. Jinak je to celkem individuální, každá ryba reaguje jinak. Z těch obyčejnějších zkuste třeba paví očka, popřípadě třeba i ty neonky ,black molly. Já bych ale nasadila 5 kousků rasbory klínové (Střední část nádrže) nebo 5 kousků danie (zebřičky) pruhované (Horní a střední část nádrže).

Doufám že jsem aspoň trochu pomohla.

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/how-much-cbd-oil-do-i-give-my-dog>how to give cbd oil to dogs</a> . I've struggled with insomnia on years, and after trying CBD pro the key once upon a time, I finally knowing a complete night of pacific sleep. It was like a weight had been lifted misled my shoulders. The calming effects were calm after all intellectual, allowing me to drift afar logically without sensibility punchy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime desire, which was an unexpected but allowed bonus. The tactfulness was a bit rough, but nothing intolerable. Whole, CBD has been a game-changer quest of my siesta and anxiety issues, and I'm appreciative to have discovered its benefits.