Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s vodou

Dobrý den,
Potrebuji se zeptat mam strasny problem...Asi pred dvema mesici jsem si zridil 120 litru akvarium ale napustene je asi jen 80 - 90 litr.V akvariu chovam ryby co ziji v nasi ceske prirode.mam tam asi 5 strevlicek vychodnich 1 sumce velkeho ktery meri asi 10 cm a 3 koi kapry a 1 jelce a 1 plotici.
Voda byla krasne cista ale pred dvema dny mi zacala jakoby zloutnout jako kdyby v ni neco hnilo ale rostliny jwou v poradku a zadna rybycka nezemrela....filtr je na 50-110 litru takze by mnel vse zvladat v poradku...a voda strasne smrdi ale ryby se chovaji normalne jako by noc nebylo...newite nekdo co s tou vodou je a co by pomohlo mam ho v pokojicku a casto si k sobe zvu pritelkyni ale takhle pokoj vypada dost neesteticky...dekuji za rady

Jestli voda zapacha,pak by se mohlo jednat o nalevniky,na ktere plati peroxid vodiku3%(kyslicnik)v pomeru1ml na 2l.Pak se musi vetsina vody vymenit a znovu pridat kyslicnik.Jeste lepsi by bylo zajit za rybari,aby Vam dali nejakou desinfekci,kterou obcas pridavaji do rybniku(krome vapna).